EN

Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü bünyesinde Emekli Olan Personele Veda Yemeği
Metin Boyutu [-] [+]

Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü bünyesindeki Osmanlı Arşivi’nde görevli on iki personelimiz, Ahmet Nezir Ataolur, Mustafa Dönmez, Şükriye Ersin, Hüseyin Kılıç, Hikmet Başdemir, Fuat Yavuz, İsmail Konakçı, Mahmut Şahin, Abdülkadir Balgalmış, Sabit Tunç, Davut Nuriler, Osman Yalnız ile Cumhuriyet Arşivi’nde görevli on üç personelimiz, Ahmet Ceylan, Ali Polat, Bekir Yeğnidemir, İsmail Seril, Sadettin Görümlü, Yaşar Ünsal, İsa Doğan, Tahir Köksal, Sami Bayrak, Mustafa Aka Gündüz, Dursun Gök, Tevfik Girgin ve Bilgin Güner emekli olmuşlardır.

Bu kapsamda kurumumuza yıllarca değerli hizmetler vermiş olan personellerimizin vedasına binaen, İstanbul ve Ankara’da kendileri için bir veda yemeği düzenlenmiştir.

Veda yemeğine başta Genel Müdürümüz Doç. Dr. Sayın Uğur Ünal olmak üzere, kurum idarecilerimiz, kurum personelimiz ve emekli olan personellerimiz katılmıştır.

Veda yemeğinde bir konuşma yapan Sayın Genel Müdürümüz, emekli olacak personellerimize, bugüne kadar devlete vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, bundan sonraki hayatlarında sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam temennilerinde bulunmuştur.

Yemeğin ardından emekli olan personelimize Genel Müdürümüz ve idarecilerimiz tarafından teşekkür belgesi takdimi gerçekleştirilmiştir.

İstanbul’daki programda ayrıca, emekli olan personelimizin her biri için birer ağaç dikilmiştir.

 
© 2014 - T.C. Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü